ist-L.09 » Özel Halk Otobüsü Isletmesinden Neler Beklersiniz?

Kullanıcı avatarı
alabay
Evliya Çelebi

Mesaj gönderen alabay » 02 Kas Sal, 2010 09:23

ÖHO konusuyla ilgili kısa ama ilginç bir video koyalım şuraya ...

25 mayıs 2009'da Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde bir ÖHO aracı çok sert biçimde dur-kalk şeklinde ilerliyordu. Her gaz verişte yolcular zorlanıyordu. Bir yolcu sonunda tahammül edemedi ve şoföre çok sert bir şekilde bağırdı. Olayın ilk saniyeleri eksikse de, »sen beni sağlıklı bir şekilde götürmek zorundasın!« kısmını kameraya yakalayabildik. Şoför mü acizdi, yoksa araç mı hurdaydı, soru aslında buydu belki, ama sonuçta yolcuların kendilerini bilye gibi hissetmeleri bu tepkiye yol açtı.

http://www.youtube.com/watch?v=uJwL8unXvXg

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 02 Kas Sal, 2010 13:00

Afferim tepkisini koymuş, benzer bir olayı da Selim le ben yapmıştık Bakırköy' de, herif düğmeye basmamıza rağmen durmadı tam gaz devam, millet inicez diye bağırınca durdu başladı azarlamaya yolcuyu, bende başladım tabi yanlız benim ayarım çabuk kaçıyor, herifler bizi döveceklerdi utanmasalar, muavin bir yandan şoför bir yandan. Şimdi gelde bu adamlarında hakları var de, nasıl savunayım ben bunları göya eğitim alacaklarmış, halkla ilişkiler, valla ilişki deyince yanlış anlamasınlar korkuyorum vallahi.

“Belediye ve Halk Otobüsleri” sayfasına dön