yyn-TS.28 » Sinema/TV Filmleri [Toplu Taşıma Temalı]

Kullanıcı avatarı
mehmet kahraman
Sezonluk Yolcu

Mesaj gönderen mehmet kahraman » 24 Oca Sal, 2012 00:15

Benim en beğendiğim film tabii ki Kontroll. Metroda çalışıp da bu filmin hayranı olmamak mümkün mü? Bir de film içinde bazı karakterlerin işyerindeki kişilere benzemesi ayrı bir tesadüf. Esat, Kontrol'ü izlersen eğer biletçi şefini kime benzeteceksin bakalım?

Bendeki arşiv daha çok isminde tren ibaresi geçen filmlerdir. Bunların dışında ismi farklı olup da konusu tren olan veya ilginç tren sahnelerinin geçtiği filmleri de paylaşırsak iyi olur.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 12 May Pzr, 2013 00:14

Daha önce Mehmet Kahraman Pelham 123 (THE TAKING OF PELHAM ONE TWOTHREE) isimli filmin afişini vermişti, bu filmin bir de bahsetmişti, bu filmin bir de yeni versiyonu var. 2009 tarihli bu yeni versiyonda konuya çok fazla dokunulmamış, orjinalini televizyonda bir kaç kez rastlamama rağmen baştan sona izlemedim ama genel olarak yeniden çekim film sadece günümüze uyarlanmış diyebilirim. Başrolleri bu sefer Denzel Washington ve John Travolta paylaşmışlar. Açıkçası bende beklediğimden daha iyi bir film bulduğumu söyleyebilirim.

Resim

Bir diğer yeni metro filmide Rus yapımı Metro isimli film. Konu itibari ile beni pek tatmin etmedi desem yeridir, Moskova metrosunda meydana gelen bir göçük ve tünelde kalan insanların yaşadığı olaylar anlatılmış, boş vakitte göz gezdirilebilir ama konu itibari ile alanımıza girer. :)

Resim

“Sinema ve Belgesel Filmleri, Videolar” sayfasına dön