tr-RS.46 » İnteraktif Kentiçi Raylı Sistem Haritaları

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 28 Mar Cum, 2014 20:54

Gaziantep İbrahimli hattı inşaat görünüyor, halbuki şuan Adliye-Gar seferleri yapılıyor

http://95.9.248.55:9810/

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 28 Mar Cum, 2014 20:56

mustafaguler yazdı:Gaziantep İbrahimli hattı inşaat görünüyor, halbuki şuan Adliye-Gar seferleri yapılıyor

http://95.9.248.55:9810/

Eskişehir Emek- 71 Evler hattı da açıldı

http://www2.estram.com.tr/Cntnt/40

Konya Alaaddin-Adliye arası ~6,5km yeni yapılan hat yok :(

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 28 Mar Cum, 2014 22:14

Mustafa seni interaktif harita kalite kontrol mudurlugune atadim, yeni gorevinde basarilar dilerim. :D tespit ettigin eksikliklerin giderilmesi hususunu ilgili birime aktariyorum ;)

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 28 Mar Cum, 2014 22:49

Esat yazdı:Mustafa seni interaktif harita kalite kontrol mudurlugune atadim, yeni gorevinde basarilar dilerim. :D tespit ettigin eksikliklerin giderilmesi hususunu ilgili birime aktariyorum ;)
Ne demek abi :twisted:

Bir de Kocaeli durumu var ama o hat gerçekten yapılacak mı bilmiyorum. Bir ara Taha Beyin (İpekböceği proje sorumlusu ve Burulaş yönetim kurulu üyesi) bu projenin başına geçer gibi oldu ama ne oldu bilmiyorum. Yani kısaca BBB ve Burulaş Kocaeli için destek olacaktı. Seçimlerden sonra hep beraber göreceğiz projeyi.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 29 Mar Cmt, 2014 12:38

Kocaeli tarzı projeleri işleyip işlememekte kararsız kalıyorum, kaldı ki henüz etüt projesi yapılıyor bildiğim kadarı ile, gerçi İstanbul sekmesindeki projelerin çoğu da etüt ama olsun :) Bursa içinde Mudanya tramvay projesini işlemedim galiba, o da eksik olması lazım.

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 29 Mar Cmt, 2014 12:55

T11 Mudanya-Güzelyalı

Yeni hali ile T8 Eski Gemlik Yolu-Çelebi Mehmet Bulvarı-Kanalboyu (bu hat T1 hattını da kullanacak, sadece kuzey bölümünü kullanmayacak {Adliye-Uluyol-Osmangazi-Çarşamba/Merinos})

Proje fotoğraflarını ihaleler, projeler konusuna atmıştım. Eğer Altepe'nin raylı sistem ısrarı devam ederse (bu arada seçimi büyük ihtimalle kazanacak) yapılacak tramvay hatları T2, T3 Davutkadı-Siteler uzatması, T8 ve T11; metro da ise tahminim tek bir ihale ile Balat ve Görükle uzatmaları. T2 için Yalova yolunda ki kavşakların tekrar yapılacağını düşünürsek ve Çelebi Mehmet Bulvarı'nın tam anlmıyla bitirilmediğini hesaba katarsak T8 hattının yapımı sarkabilir, T3 hattının uzatması belki Yediselviler'e kadar yapılabilir. Bakalım önümüzde ki beş yıl da bizi ne bekliyor...

emrenmert

Mesaj gönderen emrenmert » 29 Mar Cmt, 2014 14:04

Recep Altepe, kendi web sitesinde düşündüğü tramvay hatlarını sıralamış. Her ne kadar detay vermemiş olsa da; şöyle bir liste var:

Kent Meydanı-Terminal
Cumhuriyet Caddesi-Siteler
Cumhuriyet Caddesi-Erikli Mahallesi
Yeşil-Dikkaldırım
Dikkaldırım-Küçük Sanayi
Beşevler-Hürriyet
Merinos-Kanalboyu
Uluyol-Eski Gemlik Yolu
Gürsu-Kestel
Mudanya-Güzelyalı

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 29 Mar Cmt, 2014 18:12

emrenmert yazdı:Recep Altepe, kendi web sitesinde düşündüğü tramvay hatlarını sıralamış. Her ne kadar detay vermemiş olsa da; şöyle bir liste var:

Kent Meydanı-Terminal
Cumhuriyet Caddesi-Siteler
Cumhuriyet Caddesi-Erikli Mahallesi
Yeşil-Dikkaldırım
Dikkaldırım-Küçük Sanayi
Beşevler-Hürriyet
Merinos-Kanalboyu
Uluyol-Eski Gemlik Yolu
Gürsu-Kestel
Mudanya-Güzelyalı
Bence her şeyi internetten gördüğünüz gibi kopyala/yapıştır yapmayın. Önce araştırın derim :wink:

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 18 Nis Cum, 2014 17:09

Konya' da inşaatı devam eden Alaaddin-Adliye etabı haritamıza işlenmiştir. Bir arada Bursa' nın bu projelerindeki ciddiyet durumuna göre :) Bursa projeler sayfasını güncellemek lazım, belediyeler tarafından yapıcaz edicez denilmiş her işi eklemek ne kadar doğru bilmediğim için temkinli yaklaşıyorum, İstanbul' da da istesem tüm projeleri işleyebilirim ama çok uzun vadeli işler olduğu için gerek yok diyorum, güncel kalmakta fayda var.

Anatolian
Serbest Geçiş

Mesaj gönderen Anatolian » 27 Tem Pzr, 2014 18:54

Bursaray artık Kestel'e kadar açıldı. İnşaat halinde kısım kalmadı

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 28 Tem Pzt, 2014 13:02

Anatolian yazdı:Bursaray artık Kestel'e kadar açıldı. İnşaat halinde kısım kalmadı
Bayram tatilim bittikten sonra halledicem inşallah :)

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 03 Ağu Pzr, 2014 14:06

Bursa ve İzmir de yeni açılan metro etapları haritalara eklendi. İzmir' de tramvay inşaatı fiziki olarak başladı mı bunu hatırlayamadığım için şimdilik işlemedim, Bursa da inşaat aşaması butonunu da henüz kaldırmadım tıklanınca boş bir harita gelmesi lazım :)

http://www.ulasimturkiye.com/harita.php

“Sitede Yürütülen Projeler” sayfasına dön