1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

at-T.07 » Viyana'da İşletmede Tramvay Çalındı!!

Gönderilme zamanı: 24 Oca Sal, 2017 07:26
gönderen Esat
Hafta sonu meydana gelen olayda son durakta makinistin tuvalete gitmek için yanından ayrıldığı tramvayı döndüğünde yerinde bulamadığı, olayı işletmeye haber vermesi ile birlikte güzergahta elektriğin kesilerek aracın durdurulduğu aracı çalan şahsın yaklaşık 1,5 duraklık mesafede bu yüzden aracı terk edip kaçtığı habere konu olmuş. Yetkililerin yaptığı açıklamada aracın yürütülebilmesi için anahtara ihtiyaç olduğu, makinistin anahtarının kendisinde olduğu dolayısı ile aracı kaçıran şahsın bu anahtara sahip olduğunun düşünüldüğü açıklanmış. Bugün yapılan açıklamada da şahsın işletmeci Wiener Linien' in eski bir çalışanı olduğu ve yakalandığı açıklanmış, neden böyle bir şey yaptığı ile ilgili bir açıklama yok :)

http://www.vienna.at/strassenbahn-in-wi ... ht/5108180

Bu benimde hep aklıma gelmiştir Viyana' da :) devasa bir tramvay şebekesi var, bir tramvay kaçırıp sokaklarda dolaşmak nasıl olurdu diyemerak etmişimdir :)

Re: at-T.07 » Viyana'da İşletmede Tramvay Çalındı!!

Gönderilme zamanı: 26 Oca Prş, 2017 09:21
gönderen langur
:D tramvay kaçırmak daha protest bir eylem sanırım. İkinci şık ise şahsın akli denge sorunları olması. Ama senin tramvay kaçırma projen eğlenceli Esat. Proje bazında kaldığı sürece tabii :D

Re: at-T.07 » Viyana'da İşletmede Tramvay Çalındı!!

Gönderilme zamanı: 26 Oca Prş, 2017 09:42
gönderen Esat
langur yazdı::D tramvay kaçırmak daha protest bir eylem sanırım. İkinci şık ise şahsın akli denge sorunları olması. Ama senin tramvay kaçırma projen eğlenceli Esat. Proje bazında kaldığı sürece tabii :D
Valla devasa Şebeke, düşünsene Berlin de olabilir :) şehri baştan başa dolaşabilirsin :) adamın sorunu neymiş bilmiyorum ama böyle bir girişim kaçıklık olarak nitelenebilir.