de-RS.30 » INNOTRANS 2014

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 02 Eki Prş, 2014 14:54

Bu sefer fuari hic gezemedim yav :) ancak arac parkurunda kisa bir turlayabildim, 20 kusur holden sadece 6 tanesine gidebildim.

Resim

cok stand fotografi da cekemedim, buyuk firmalar her zamanki gibi iyiydiler, Turk firmalari icin foto koymadan elestiri yapmak yanlis olur sadece sunu soyleyeyim Istanbul Ulasim ve Bozankaya standlari bu fuara ve yapilan ise yakisan tarzda idi, diger firmalardan ismine ve iddia ettigi ticari hedeflerine yakismayan basit standlar gormek beni uzdu, gazeteleri someyi takip edenler vay be adamlar ne is yapti diyecekler, bende keske sizlerde orada gorseydiniz diyorum :)

Tabletten foto yuklemek biraz zorluyor, bu yuzden de cok foto veremedim kusura bakmayin. Mustafa senin icin Durmaray dan araci anlatan bir seyler baktim ama basit insertler var, ele gelir bir katalog calismamislar.

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 02 Eki Prş, 2014 15:08

Esat yazdı: Mustafa senin icin Durmaray dan araci anlatan bir seyler baktim ama basit insertler var, ele gelir bir katalog calismamislar.
Teşekkür ederim abi. İnsan adam akıllı bi katalog bastırır :x

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 03 Eki Cum, 2014 10:23

mustafaguler yazdı:
Esat yazdı: Mustafa senin icin Durmaray dan araci anlatan bir seyler baktim ama basit insertler var, ele gelir bir katalog calismamislar.
Teşekkür ederim abi. İnsan adam akıllı bi katalog bastırır :x
Valla özellikle de sormadım açıkçası sebebini özelden açıklarım, standta yer alan ve herkese dağıttıkları insertlerden aldım sadece orada tabii ki aracın teknik özellikleri ile ilgili bir sayfa var, bilmiyorum senin işini görür mü ama onlardan aldım.

Fuarda sergilenen araçlara gelirsek aşağıda Bombardier'in iyi paraya araplara sattığı monoray aracı görülüyor, tabi sistemin tümünü tek kalemde verdikleri için rakamlar makul gelebiliyor (şu an hatırlamıyorum da biz bir iki metro hattı yaparız o paraya :)) ama neden havaray falan denildiği zaman fantezi görüldüğünün de kanıtı olsa gerek

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 08 Eki Çrş, 2014 11:12

Bu da İstanbul Ulaşım ın fuarda yapılan çekimlerden derlediği bir video

http://www.youtube.com/watch?v=i3LBlZtbLNU

“Etkinlikler [Sempozyum-Konferans-Toplantı]” sayfasına dön