at-RS.22 » Strasshof "das Heizhaus" Demiryolu Müzesi

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 19 Eyl Pzr, 2010 22:16

Resimler oldukça fazla, zaten bir kısmını ayıkladım ve yüklemedim ama kalanıda mesajlara bölerek yüklüyorum, bu mesajda da bu sebepten dolayı modeller ile devam edeceğiz. Yine müzenin girişindeki maket ve model tren odalarında kurulmuş olan bir model tren kentine doğru ilerliyoruz.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Bu oda kaç metrekareydi bilmiyorum açıkçası ama hiçte küçük bir model değildi, çok sayıda tren işletiyorlardı, sonraki kontrol paneli üstünde yer alan park sahasını kontrol ediyor,bu bölümde zaten daha çok video çektim.

Resim
Bu resmi daha önce yüklemiştim ve sonra açıklayacağımı söylemiştim. Konuya vakıf olanlar burada N ölçekli modeller ile ilgili bir şeyler olduğunu tahmin etmişlerdir tabii ki, bu vagonun içerisinde diğer H0 ölçekli model şehre göre daha küçük çaplı bir şehir yapılmış, bu da oldukça hoştu. Yine özet resimler ile geçeceğim detaylar Maket ve Model Araçlar başlığında olacak.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim yükle yükle bitmiyor :) ama aşağıdaki resimler bana ait değil, bahsettiğim Modeltrucks yani Model Kamyonlar alanı aktif değildi, resimler müzenin sitesinden alıntı yapılmıştır.

http://www.eisenbahnmuseum-heizhaus.com/index.php?id=67

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim