1. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Gönderilme zamanı: 01 Oca Pzr, 2012 11:51
gönderen Esat
Hepimiz için ve herkes için kazasız belasız bir yıl dilerim ama açılışıda bir kaza haberi ile yapmak durumunda kaldım.

http://www.haber7.com/haber/20120101/Al ... -girdi.php
Adana'da alkollü bir sürücü beton bariyerleri yıkıp metro rayları üzerinde durdu. Kazanın gece meydana gelmesi faciayı önledi. Bir eğlence yerinin işletmecisi olan kişi 200 promil alkollü çıktı.

gnl-TS.07:99 » Toplu Taşıma Kazaları 2012 [Ar

Gönderilme zamanı: 01 Oca Pzr, 2012 21:46
gönderen Esat
2012 yılına ait kazalar ile ilgili mesajlar bu başlık altına arşiv olarak toplanmıştır.

Gönderilme zamanı: 01 Oca Pzr, 2012 23:34
gönderen Esat
http://www.haber7.com/haber/20120101/Ma ... -2-olu.php
31127 sefer sayılı yolcu treni, Manisa 50. Yıl Mahallesi'ndeki yaya geçidinde Mustafa Yalavaç (38 ) ile eşi Ayfer Yalavaç'a (34) çarptı. Yalavaç çifti olay yerinde hayatını kaybetti.

İzmir-Ankara seferini yapan yolcu treninin makinistleri Çakmak ve Tokmak, alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Savcının yaptığı incelemenin ardından tren seferine devam etti. Makinistlerin savcının talimatıyla yarın tekrar Manisa'ya gelerek ifade verecekleri öğrenildi.

Gönderilme zamanı: 05 Oca Prş, 2012 13:21
gönderen Esat
Tramvayı solamaya çalışan bir araç karşı yönden gelen tramvaya çarptı. Bağcılar Kabataş tramvay hattında meydana gelen trafik kazası MOBESE kameralarına takıldı.
http://www.haber7.com/video-galeri.php?cID=16667

Gönderilme zamanı: 05 Oca Prş, 2012 14:21
gönderen btgn
Tramvayı solamaya çalışan bir araç karşı yönden gelen tramvaya çarptı.
Bir insan evladının zeka seviyesi bu kadar da düşük olamaz. , daha neler göreceğiz bakalım.

Gönderilme zamanı: 05 Oca Prş, 2012 19:28
gönderen Esat
Çok aptalca bir kaza, aracın tipine bakarak bunun işletmede görev yapan jeton araçlarından birisi olduğunu söyleyebilirim ama orada uzun zaman çalışmış ve hatta girmiş hiç kimse (şoför ve işletme personeli) o virajda o istikamete sollama yapmaz, çünkü tehlikeli göremiyorsun geleni ve dediğim gibi bana göre çok salakça bir kaza. Aynı durumu 1998 de Cevizlibağ kavşağında bende yaşamıştım, o zamanlar acemi şoför değildim ama hızlı şoför olduğumu sanıyordum araçla çarpışmadım her ikiside kırmızı ışıkta bekliyordu, ben frenlerim tutmayınca öndeki tramvaya çarpmamak için mecburen yanına kırdım ama karşıdan gelen ışıkta duruyor olmasına rağmen beni şikayet etmişti :) şimdi çok merak ettim bu kazada acaba durum ne oldu???

Diğer taraftan aracı kurum aracına benzetmiş olsam da üzerinde logo görünmüyor, bu bağlamda polis ya da zabıta aracıda olabilir diye düşünüyorum, camlarınında koyu olması nedeni ile, öyle ise diyecek bir şey yok zaten, normalde bu hatta plakası emniyete bildirilmiş bakım-onarım araçları ve işletme araçları haricinde giriş yasak, ama giriyorlar işte. Umarım kimsenin ciddi yaralandığı bir kaza olmamıştır.

Gönderilme zamanı: 11 Oca Çrş, 2012 21:21
gönderen Esat
http://www.haber7.com/haber/20120111/Ot ... -VIDEO.php

Yine toplu taşıma dışından bir aracın toplu taşımaya çarpması, metro istasyonuna dalmış.
Çankaya Tandoğan Ankaray istasyonunda sabah saatlerinde yaşanan kazada, Hipodrom Caddesi'nden Anıtkabir istikametine gitmekte olan Ahmet K. kontrolündeki 07 LBZ 61 plakalı otomobil, direksiyon hakimiyetini kaybederek trafik ışıklarına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle trafik ışıklarını deviren otomobil, ardından bir metre yükseklikteki duvara çıkarken, AŞTİ-Dikimevi güzergahında bulunan Tandoğan Ankaray İstasyonu'nun camından aşağı uçtu. Yaşanan kaza MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.

Gönderilme zamanı: 11 Oca Çrş, 2012 21:39
gönderen alabay
Bir yerde yazmıyor, soldaki çalar ses veriyor, orada anlatıyor (İngilizce – inşaallah yanlış duymamışımdır, ama bana 1912 dendi gibi geldi). Zaten o sayfanın adresi # ile boşa gidiyor, yani, endekse ulaşan #. Önemli olan, sayfadaki Flash calarların yüklenmesi, ki yanılmıyorsam, iki tane var. Ama sayfa bayağı hatalı, w3 validasyonundan geçmez herhâlde, benim iCab validasyonu bir sürü hata gösteriyor.

Bana bak, İngilizce su gibi bilmeyen bitti bu dünyada, he! :-)

Gönderilme zamanı: 11 Oca Çrş, 2012 21:44
gönderen Esat
alabay yazdı:Bana bak, İngilizce su gibi bilmeyen bitti bu dünyada, he! :-)
English ist vorbei für mich, brauche ich jetzt nur Deutsch verstehen und sprechen. :) ho ho ho. Ho ho ho demişken Weihnachtsmandan kendime iyi almanca dilemiştim olmadı, sanırım yalanmış kendisi :D

Gönderilme zamanı: 19 Oca Prş, 2012 12:25
gönderen Esat
http://www.haber7.com/haber/20120119/Ko ... -5-olu.php
Konya'da işçi servis minibüsü ile belediyeye ait otobüsün çarpışması sonucu 5 kişi ölü, 8 kişi yaralandı.

Yaralılar, ambulanslarla Beyhekim Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Vali Doğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, belediye otobüsü ve minibüsün çarpışması sonucu minibüsteki 5 kişinin hayatını kaybettiğini, kazada 8 kişinin de yaralandığını söyledi.

Minibüste 6 yolcu olduğunu belirten Doğan, yaralananlardan ikisinin durumunun ağır olduğunu, kazanın yoğun sis nedeniyle meydana gelmiş olabileceğini kaydetti.

Gönderilme zamanı: 20 Oca Cum, 2012 18:45
gönderen mehmet kahraman
"Tramvayı solamaya çalışan bir araç karşı yönden gelen tramvaya çarptı. Bağcılar Kabataş tramvay hattında meydana gelen trafik kazası MOBESE kameralarına takıldı."

Bu kazayı birkaç hafta önce "yeni" olaraka birçok haber sitesi verdi. Ancak bu kaza 2 yıl önce yaşanmış bir kazadır.

Gönderilme zamanı: 20 Oca Cum, 2012 21:02
gönderen Esat
Görüntüler 2 yıl sonra ortaya çıktıysa belki yeni sanmıştır haber kanalları :) olsun bizde ilk defa görmüş olduk videoyu :)