ist-TS.49 » Esenler Otogarına Erişim

Ulaşım Yardım, Yolculuk Planlama, Nereden Nereye ve Nasıl Gidilir.
gitaryolcusu

...

Mesaj gönderen gitaryolcusu » 20 Haz Pzr, 2010 10:46

Merhaba..
Ben Oğlumu Mulakat için Hava Harp Okulnua Götüreceğim/yeşilyurtta..

Biz Balıkesirden gelip Esenler Otogarında İneceğiz. Tren Hariç Gitme Alternatiflerini Sunarsanız, Yardımcı olursanız Çok Sevinirim..

NOT: Esenlere gece saat 2-3 gibi varacağım Bilginiz Olsun..

Bide Esenler Otogardan Yeşilyurta Taxi Ücreti Ne kadar Tutar Bu konuda Yardımcı olursanız Çok Sevinirim..

Teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Re: ...

Mesaj gönderen Esat » 20 Haz Pzr, 2010 17:36

gitaryolcusu yazdı:Merhaba..
Ben Oğlumu Mulakat için Hava Harp Okulnua Götüreceğim/yeşilyurtta..

Biz Balıkesirden gelip Esenler Otogarında İneceğiz. Tren Hariç Gitme Alternatiflerini Sunarsanız, Yardımcı olursanız Çok Sevinirim..

NOT: Esenlere gece saat 2-3 gibi varacağım Bilginiz Olsun..

Bide Esenler Otogardan Yeşilyurta Taxi Ücreti Ne kadar Tutar Bu konuda Yardımcı olursanız Çok Sevinirim..

Teşekkürler..
Gece 2-3 te Yeşilyurt a geçeceğinizi sanmıyorum, daha önce metrobüs gece çalışıyor denilmişti ama mevcutta gece seferleri devam ediyormu bilemiyorum, taksi ücretini ise kesin bilemiyorum fakat kıyas yapabilirim daha yeni geldim oradan :) 30 liradan aşağı tutmaz.

İETT sorgusu çok garip bir güzergah sunuyor o yüzden ben oradan yola çıkarak farklı bir alternatif vereceğim, Otogar' dan M1 metro hattı ile Aksaray yönüne geçin buradan biraz yürüyerek Saraçhane' ye geçin ve oradan 96T Havalimanı otobüsüne binin, fakat süreleri İETT sitesinden kontrol edin derim.

serhat_ho

Esenler otogardan Eminönü'ne nasıl gidilir?

Mesaj gönderen serhat_ho » 04 Eki Pzt, 2010 17:44

evet arkadaşlar Esenler otogardan Eminönü'ne otobüs,metro hülasa ne olursa olsun nasıl gidebiliriz?İstanbulu hiç bilmiyorum.

Hakan
Kadrolu Personel

Mesaj gönderen Hakan » 04 Eki Pzt, 2010 18:08

Metro ile Aksaray'a gidin, orada indikten sonra tramvayın Yusufpaşa durağına gidin tramvaya binin Eminönü'ndesiniz...

serhat_ho

Mesaj gönderen serhat_ho » 04 Eki Pzt, 2010 19:38

Hakan yazdı:Metro ile Aksaray'a gidin, orada indikten sonra tramvayın Yusufpaşa durağına gidin tramvaya binin Eminönü'ndesiniz...
Direk otobüs ile ulaşamaz mıyım?

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 04 Eki Pzt, 2010 22:18

serhat_ho yazdı:
Hakan yazdı:Metro ile Aksaray'a gidin, orada indikten sonra tramvayın Yusufpaşa durağına gidin tramvaya binin Eminönü'ndesiniz...
Otogar' dan 91O ya binerek Eminönü' ne gidebilirsiniz.

serhat_ho

Mesaj gönderen serhat_ho » 06 Eki Çrş, 2010 10:50

Esat yazdı:
serhat_ho yazdı:
Otogar' dan 91O ya binerek Eminönü' ne gidebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim.

labroxxxx

Mesaj gönderen labroxxxx » 27 May Cum, 2011 19:33

ben pendik kaynarcadan veya merkezden esenler otogarına nasıl ulaşabilirim. ?

öncelikle şunu söyleyeyim, otogara nasıl gidebilirim diyorum ama hiç bilmiyorum karşıyı. iettden indeceğim yerden ne kadar mesafe uzaklıkta olacak. vede otogar durağı esenler metro durağı olarak mı geçiyor.

dediğim gibi pendikten en kısa şekilde nasıl ulaşabilirim. mesela tren veya deniz ile gideceğim zaman bekleme sorunu olacaktır. onun yerine iett daha kesin olmaz mı ? vede saat farkı ne kadar olur.

Hakan
Kadrolu Personel

Mesaj gönderen Hakan » 27 May Cum, 2011 21:56

Pendik ya da Kaynarca hiç farketmez, 500ES otobüsleri Otogara gidiyor, sanıyorum 10-15 dakikada bir seferleri var...

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 27 May Cum, 2011 22:48

Hakan yazdı:Pendik ya da Kaynarca hiç farketmez, 500ES otobüsleri Otogara gidiyor, sanıyorum 10-15 dakikada bir seferleri var...
Kesin çözüm :) teşekkürler Hakan.

labroxxxx

Mesaj gönderen labroxxxx » 28 May Cmt, 2011 23:19

tesekkürler.....peki kaynarcadan ne kadar sürer acaba otogar. Birde köprüden geçecekken trafik sorunu oluyormu. Hangi saatlerde olur sorun..

Hakan
Kadrolu Personel

Mesaj gönderen Hakan » 28 May Cmt, 2011 23:23

Süresini bilemiyorum ama sabah ve akşam milletin işe gittiği geldiği saatlerde yol normalin 2 katı sürer. Bunun dışında hangi saatte gidersen git Pendik-Kartal arası, Küçükyalı-Kozyatağı arası, Yenisahra-Uzunçayır arası, Çamlıca-Köprü arası avrupa yakasına geçtikten sonra da Mecidiyeköy-Çağlayan ve Okmeydanı-Haliç arasında trafiğe takılma ihtimalin var.

Hiç gitmedim ama tahminim 1,5 saat süreceği yönünde...

“Nasıl Gidilir?” sayfasına dön