gnl-S.34 » UlaşımTürkiye.com Buluşmaları

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 19 Ara Çrş, 2012 22:43

Benim Bursa işi hafta içi olacak büyük ihtimal ile, umarım Cuma ya kadar netleştirebilirim sonra haberleşelim, dönüşümü uzatırmıyım bilmiyorum açıkçası, Kemal abi seni ararım zaten görüşelim muhakkak.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Re: 23 Pazar Günü

Mesaj gönderen Esat » 21 Ara Cum, 2012 19:11

Kamil16 yazdı:23 Pazar Günü İstanbul'da uygun bir yerde görüşebiliriz. Beyoğlu, Kadıköy olabilir
Kamil bey görünen o ki en uygunu pazar, Kemal abi özel bir durum nedeni ile müsait olamadı, benimde hafta ici durumum belli olmadığı için herhangi bir günün aksamı falan diyemiyorum, tabii bilmiyorum baska gelmek isteyen olurmu, ben biraz böyle dar vakitte gelip gittiğim için emri vaki gibide oluyor ve açıkçası bu yüzden kendimi biraz sıkıntılı hissediyorum ne yalan söyleyeyim.

Kullanıcı avatarı
Kamil16
Müdavim

Kadıköy-Beşiktaş

Mesaj gönderen Kamil16 » 22 Ara Cmt, 2012 07:37

Küçükyalı'da olduğum için Kadıköy'ü tercih ederim. Tabii toplu ulaşım ile gidebilmemiz de önemli :)

Şaka bir yana Pazar günü saat 13:00 gibi Kadıköy - Beşiktaş - Taksim yerini siz belirleyiniz.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 22 Ara Cmt, 2012 14:55

13:00 Kadıköy benim içinde uygun, metrobüs ile gecerim Anadolu yakasına oradan otobüs ile kadıköy e inerim.

Kullanıcı avatarı
alabay
Evliya Çelebi

Mesaj gönderen alabay » 22 Ara Cmt, 2012 23:11

Metrobüse güveniyor musun? Ben vapura bin derim :lol:

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 23 Ara Pzr, 2012 01:34

alabay yazdı:Metrobüse güveniyor musun? Ben vapura bin derim :lol:
Vapur? Bu havada? Valla isteyen binebilir tabii ama ben vapura ulaşana kadar geçen sürede emin zaten Söğütlüçeşme metrobüsüne binmiş olurum, Ünalan'dan da M4 e bindimmi ver elini Kadıköy :) Bu arada bu hatırlatmayı bana yapan Kamil Bey'e de teşekkür ederim, ya 100 küsur sayfa yazdık M4 hakkında ben ona binip Kadıköy'e geçmeyi düşünemedim ya :)

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 23 Ara Pzr, 2012 18:00

Bugun Kamil Bey ile kadikoyde hos bir sohbet yaptik, hem ulasimdan, hem hayattan hem mubadeleden yani pek cok telden konumuz oldu, guzelde oldu. Gec haber verdigim arkadaslardan ozur dilerim, Kamil Bey ilede konustugumuz gibi insallah bir gun daha genis katilimli bir bulusma yapariz .

Birde şöyle birer fincan kahve hatıramızı var :)
Resim

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 27 Ara Prş, 2012 20:33

Arkadaşlar internete kısıtlı girebiliyorum kusura bakmayın, dün cepten yazıyordum otobüste ama yolculuk bitti :) Bursa'da sitemizdeki sevgili dostlarımızdan mustafaguler ve hasancicek37 ile birlikte az ama öz bir görüşmede yaptık Hasan ile zaten İstanbul'dan tanışıyorduk dün ilk kez tanıştığım Mustafa ile de tanışmak, sohbet etmek gerçekten keyifliydi her ikisine ayırdıkları vakit içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Bu arada Mustafa kestane şekeri önerin için teşekkürler :D kalite aynı fiyat %50 :)

Keşke daha planlı ve rahat gelebilse idim de hem Bursaray hemde devam eden inşaat çalışmalarını fotoğraflama şansımız olsaydı, çeşitli sebepler ile planlama yapamayıp sizleri son dakikada yorduğum içinde kusura bakmayın, umarım bir gün daha derli toplu bir şekilde Bursa'yı kolaçan ederiz.

mustafaguler
Müdavim

Mesaj gönderen mustafaguler » 28 Ara Cum, 2012 11:40

Esat yazdı:Arkadaşlar internete kısıtlı girebiliyorum kusura bakmayın, dün cepten yazıyordum otobüste ama yolculuk bitti :) Bursa'da sitemizdeki sevgili dostlarımızdan mustafaguler ve hasancicek37 ile birlikte az ama öz bir görüşmede yaptık Hasan ile zaten İstanbul'dan tanışıyorduk dün ilk kez tanıştığım Mustafa ile de tanışmak, sohbet etmek gerçekten keyifliydi her ikisine ayırdıkları vakit içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Bu arada Mustafa kestane şekeri önerin için teşekkürler :D kalite aynı fiyat %50 :)

Keşke daha planlı ve rahat gelebilse idim de hem Bursaray hemde devam eden inşaat çalışmalarını fotoğraflama şansımız olsaydı, çeşitli sebepler ile planlama yapamayıp sizleri son dakikada yorduğum içinde kusura bakmayın, umarım bir gün daha derli toplu bir şekilde Bursa'yı kolaçan ederiz.
Tanışmak gerçekten güzeldi abi. Keşke zamanımız daha bol olsa idi. Ama bir daha ki sefere daha bol olacak inşallah. Kestane şekerini beğendiysen problem yok abi, afiyet olsun. O marka hiçbir zaman yanıltmamıştır beni.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 11 Ağu Pzr, 2013 19:38

Şöyle önümüzdeki hafta havalar serinlese hafta sonuna doğru ya da hafta sonu havadar bir yerde çay isek, otursak, muhabbet etsek ne güzel olurdu.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Re: gnl-S.34 » UlaşımTürkiye.com Buluşmaları

Mesaj gönderen Esat » 20 Nis Çrş, 2016 15:27

Şöyle boş bir hafta sonu olsa da, vakti olan arkadaşlarla bir sohbet bir sohbet iki lafın ağzını burnunu kırsak.

Engin Y
Seyyah

Re: gnl-S.34 » UlaşımTürkiye.com Buluşmaları

Mesaj gönderen Engin Y » 20 Nis Çrş, 2016 15:39

Güzel fikir abi..
Hatta şöyle ulaşım açısından da anlamlı bir yer olsa..
Son dakikada Ankara veya Eskişehir işim çıkmazsa, ben de gelmek isterim..

“Üyelere Özel Başlıklar” sayfasına dön