ant-TS.09 » Antalya Toplu Taşımacılık Sistemi

07onur
Aylık Paso

Mesaj gönderen 07onur » 23 Nis Çrş, 2014 14:14

Seçimlerin ardından ortaya çıkan yönetim boşluğu mu diyeyim yoksa ulaşım esnafının rahat bırakılması mı diyeyim bilmiyorum, ortaya çıkan bu ortamda otobüscüler odası başkanı kendi kafasına göre midibüs hatlarını düzenlemeye başladı, UKOME ve ilgili daire başkanlığının haberi olmadan hem de...

Bu konuda herhangi bir yaptırım uygulanmış değil. Hatlar halen minibüscülerin istediği şekilde çalışıyor. Bu konuda ben de mağdur oldum, pazartesi günü Antalya'daydım ve ortaya çıktığı tarihten ve MF48'le birleşip KM61 adını aldıktan sonra da Konyaaltı Sahili'ne çalışan eski KC61, günümüzdeki KM61 hattını Atatürk Bulvarına çekmişler. Bindim eve gideyim diye, ne yazıkki gidemedim. Böyle bir şeyi 2011 yılında hatlarda dönüşüm yapılırken ve ortada kriz varken bile yaşamamıştım. Sorumlulularına teşekkürler.

Bakalım daha neler göreceğiz.

Ek olarak midibüslerin otobüse dönüşümüyle ortaya çıkan 80 kırmızı otobüste wifi hizmeti başlayacakmış:

http://www.antalya-ulasim.com/pamfilya- ... zmeti.html

Bunun dışında yeni Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in aktarmayı kaldırma vaadi ve raylı sistemle 170 bin kişi taşıma vaadi konusunda neler yapacağını merak etmekteyiz.

Antalya toplu taşıma sistemi ile ilgili aylık bilgilendirmeleri okudunuz. :D

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 23 Nis Çrş, 2014 14:16

Aaa öyle deme Wi-Fi herşeyden önemli!!! Wi-Fi ya da otobüste telefon şarj prizi olmazsa hayat durur, ha seferler düzenli değil, otobüslerin önünde sadece gideceği yer yazmıyor, ya da ne bileyim kafaya göre takılıyorlar bunlar küçük sorunlar, çok fazla önemsemeyelim.

ÖmerYILMAZ
Sezonluk Yolcu

Mesaj gönderen ÖmerYILMAZ » 29 Nis Sal, 2014 15:13

Artık dolmuşçular şehir Antalya'da yaşıyoruz.

Menderes Türel keşke genel sekreter olarak dolmuşçular başkanını göreve getirseymiş.

Dolmuşçular başkanı konuşmayı bile bilmiyor, önceki başkan hiç değilse güzel Türkçe ile konuşuyordu. Bu adam resmen Türkçe'yi katlediyor.

Antalya halkı için kaliteli hizmet olan aktarma hizmetini kaldırarak halka daha konforlu hizmet vereceğiz.

Onların paralarını alacağız hem de 2 defa, 2 çarpı 2 4 lira eder yaşasın dolmuşçular heyooo

Adamın derdi para, bu adamlar 10 senedir zarar ediyoruz diyor, ben kar ettiklerini duymadım. Galiba topluca tefecilere borçlanmışlar.Ödeyemiyorlar.

harti212
Abonman

Mesaj gönderen harti212 » 29 Nis Sal, 2014 16:20

Antalya ya şehri çembere alacak şekilde bir metro hattı yapılırsa sorun kökünden çözülür bence.

ÖmerYILMAZ
Sezonluk Yolcu

Mesaj gönderen ÖmerYILMAZ » 09 Ağu Cmt, 2014 21:14

MÜJDE :D

meşhur aktarmalı ulaşım sistemimiz tarihe karışıyor. Antalya artık uzun ve aktarmasız hatlarla çağdaş ulaşıma kavuşacakmış. Yaşasın dolmuşçular .

Not: şaka değil. Google dayımıza sorun söyler :D

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 11 Ağu Pzt, 2014 06:36

Antalya' da bir garip :) mesela İstanbul' da da millet aktarmayı istemez, hat uzunmuş, milyon dakika sürüyormuş, dur kalk dur kalkmış önemli değil, herkes kapısının önünden binip gideceği yerde inebileceği bir toplu taşıma sistemi bekliyor bizde de :)

fotometo

Antalya UC11 hattı güzergahı

Mesaj gönderen fotometo » 20 Haz Cmt, 2015 16:31

Antalya UC11 hattının gps ile işaretlenmiş güzergahı için yandaki linke tıklayın http://tr.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=9968098

“Toplu Ulaşım Sistemleri İncelemeler” sayfasına dön