gnl-S.40 » --Haber Giriş Kuralları--

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh
Mesajlar: 17240
Kayıt: 17 Eyl Pzt, 2007 13:37

gnl-S.40 » --Haber Giriş Kuralları--

Mesaj gönderen Esat » 05 Eki Cum, 2007 07:28

Merhaba sevgili üyeler, Ulaşım Haberleri başlığı altında ulaşım sektörü ile ilgili her türlü genel haber ve duyuruyu paylaşacağız. Bu paylaşımlar esnasında dikkat etmemiz gereken bir kaç nokta olduğunu düşünüyoruz.
Bunlar;

*Bazı başlıklar kilit altına alınmıştır, buradaki amaç bu kurumların internet siteleri ya da başka bilgilendirme araçları ile yaptıkları ilan ve duyuruların, haber özeti ya da basın bildirisi gibi materyal içeriğinin yayınlanmasıdır, bu yayınlar üzerinden ilgili başlıkta tartışma yapılmaması için kilit altına alınmıştır. Bu başlık içerisindeki bir mesaj ile ilgili tartışma açmak istiyorsanız alıntı ya da atıf yaparak uygun bir forum altında başlık açabilirsiniz.

*Diğer başlıklarda geniş kapsamlı haberleri girebilir ve bunlar üzerindeki düşüncelerini yazabilirsiniz, bu başlıklarda yazılanlar moderatörler tarafından gerekli görülmesi durumunda başka başlıklara taşınacaktır.

*Haber girerken alıntı yaptığımız kaynağı muhakkak yazalım, kurumun kendi başlığına girilen haberler kendisinden alındığı için kaynak gösterilmeye gerek yoktur ama yinede "alıntı" tag ı içerisinde göstermekte fayda var.

Şimdilik bu kadar, sağlıkcakla kalın, trafikte ve sitede kurallara uyalım hayatta kalalım :)

Kilitli

“Haberler - Duyurular” sayfasına dön