gnl-TS.24 » Toplu Taşıma Broşürleri

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 14 Ağu Sal, 2012 23:24

Hayırlısı ile Cuma günü öğleden sonra açılacak olan M4 Kadıköy - Kartal metro hattı için yaptığım broşür çalışması ektedir, üzerindeki bilgilerin bazıları şu anda bana göre biraz havada çünkü işletme saatleri, sefer sıklığı gibi datalar işletme tarafında net ama henüz halka açık olarak paylaşılmadı, hat açıldıktan sonra sefer tarifesi, sefer başlangıç ve bitiş saatleri gibi bilgiler yeniden düzenlenecektir.

Resim

Not: Bir önceki mesajımda yer alan metrobüs broşürünü güncelledim fakat işletme henüz oturmamış gibi, hangi kesimin sık işletildiği ya da artık işletilmeyeceği netleşene kadar beklemek istiyorum.

Kullanıcı avatarı
Esat
Pir-i Seyyâh

Mesaj gönderen Esat » 29 May Prş, 2014 08:13

Broşür dışında afiş gibi görselleri de burada paylaştığımız için bu resimleri buraya da ekliyorum

Resim

Resim

Engin Y
Seyyah

Mesaj gönderen Engin Y » 29 May Prş, 2014 08:38

Daha önce bahsettiğim üzere boş vakitte tasarladığım ama yıllar önce gerek görülmediği üzere yayınlanmayan her hatta özel broşürlerimi yeniledim, önceki mesajlarımda bahsettiğim üzere özelleştirdim, içindeki sefer sıklığı tabloları işletmeci web sitesindeki sefer tarife tablolarından çıkartılmıştır, yolcu rakamları 2011 yılının 9 aylık ortalamasıdır, bunun dışındaki bilgiler hem işletmeci web sitesinden hemde yine benim çalışmam olan tarihçe ile yaptığım son gözlemlerden yola çıkarak hazırlanmıştır, Türkçe gramer düzenlemesi Başar a ait
Abi,
Bence mükemmel olmuş bunlar.. M3 ve Marmaray için yenisini, ayrıca M2 için güncelini de isteriz Esat :) (hatta M1'i de Yenikapı'ya uzatılmış gibi varsayarak koyabilirsen, şahane olur abi) :)

“Harita-Broşür-Efemera-Maket-Model” sayfasına dön